Mapy, przewodniki
Wyszukiwarka
Kalendarz imprez
Subskrypcja

Nowe wydawnictwa
 • 2020-06-04 11:46

  Na rynku księgarskim ukazała się nowa książka Hannibala Smoke’a, zatytułowana „Cicha apokalipsa. Zrujnowane pałace Dolnego Śląska”. Dwa poprzednie dzieła, w których autor opisał nieistniejące pałace Dolnego Śląska oraz zrujnowane obiekty w stolicy Dolnego Śląska cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że i kolejna książka z pewnością będzie bestsellerem.

 • 2020-05-22 08:28

  Krakowskie wydawnictwo Compass coraz śmielej poczyna sobie na sudeckim rynku wydawniczym i właśnie zaproponowało kolejne wydanie mapy Gór Stołowych. Kolejne, bo to już trzecia  edycja opracowania kartograficznego, obejmującego najpopularniejszy wśród turystów obszar leżący na ziemi kłodzkiej. Postanowiliśmy przyjrzeć się mapie nieco bliżej…

 • 2020-05-15 10:10

  Karkonosze. Spacerownik ilustrowany to w moim zamyśle ksiązka inna niż dotychczasowe przewodniki i albumy fotograficzne poświęcone tym górom. Opisując i ilustrując zdjęciami spacery po karkonoskich szlakach, starałem się pokazać piękno polskich i czeskich Karkonoszy, a także przekazać nieco wskazówek praktycznych. Piszę o miejscach bardzo popularnych i tych mniej znanych, choć równie atrakcyjnych. Od ponad pół wieku jestem nieuleczalnie zakochany w Karkonoszach

 • 2020-05-15 10:08

  Celem niniejszej pracy jest przedstawienie historii wsi Żelazno po 1945 r., a przede wszystkim losów jej mieszkańców, którzy od ponad siedemdziesięciu lat tworzą lokalną społeczność. W literaturze przedmiotu, dotyczącej losów ziemi kłodzkiej oraz jej powojennej historii, nie ma opracowania, które byłoby poświęcone jedynie dziejom tej wsi. Przedmiotem analizy jest okres od wczesnych lat powojennych po transformację ustrojową w 1989 r.

 • 2020-05-15 10:02

  Kolejny numer czasopisma "Sudety" przynosi jak zwykle szereg ciekawych artykułów, które z pewnością zainteresują miłosników Sudetów. Między innymi przeczytać w nim mozna o rytualnym sanatorium w Kudowie-Zdroju, Teplickim Skalnym Mieście, o Theodorze Fontane i jego związkach z Karkonoszami, a także o granitowym sercu Polski i uzdrowisku jak Bad Gastein...

Które z n/w pasm jest Twoim ulubionym?
Sonda
Wizyt:
Dzisiaj: 14475Wszystkich: 6490937

Halloweenowe Silent Disco w Starym Klasztorze!

2019-10-31 23:00

     Tak cicho, że aż strach się bać...

     31 października w Noc Halloween zapraszamy do Starego Klasztoru na przerażająco ciche Silent Disco. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom. Bądźcie czujni i uważni, bo za rogiem może czaić się duch albo zombie. Obwieście więc szyję czosnkiem, nie zapomnijcie wilczej jagody, a wampiry oraz wilkołaki nie będą wam tej nocy straszne… Im więcej kostiumów tym ciekawiej więc nie czekaj, tylko ruszaj w poszukiwaniu swojego halloweenowego look-a-like. Gdzie lepiej spędzisz Halloweenową Noc Duchów niż w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze?

     Imprezy pod hasłem Silent Disco, czyli ciche imprezy, podczas których uczestnicy bawią się przy muzyce w specjalnych słuchawkach podbijają parkiety. To imprezy, na których jest cicho, nie słychać muzyki, ale ludzie tańczą. Do tego w różnym rytmie, bo każdy z uczestników ma na uszach futurystyczne słuchawki, które świecą w jednym z trzech kolorów, odpowiadających wybranym kanałom, czyli konkretnej muzyce granej przez jednego z DJ-ów. W dowolnym momencie można zmienić kanał i posłuchać zupełnie innej muzyki.

     W słuchawkach na jednym z kanałów rządzić będzie Dj Siwy, który przeniesie uczestników zabawy w świat hitów i przebojów rockowych wszech czasów. Na dwóch kolejnych kanałach hipnotyzować będą znakomici DJ-e z kolektywu Esencja Hardcoru - zagrają szalone nuty z szerokiej gamy gatunków "hard dance". A na barze Starego Klasztoru królować będzie Krwawa Mary i inne halloweenowe drinki. Start o 23:00, zabawa trwać będzie do 4:00 :) 

     Bilety na Halloweenowe Silent Disco w przedsprzedaży w klubie oraz rezerwowane pod adresem bilety@o2.pl kosztują 15 złotych, w punktach sprzedaży i online 20 zł, a przy wejściu 25 zł, no chyba, że będziecie w przebraniu – wtedy 15 zł. W cenie biletu opłata za wypożyczenie słuchawek. Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, empikbilety.pl, www.biletyna.pl.

 


Zobacz także:
wydarzenie na stronie facebooka 
 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
 

Komentarze

Komentarz
Facebook