Mapy, przewodniki
Wyszukiwarka
Kalendarz imprez
Subskrypcja

Nowe wydawnictwa
 • 2020-06-04 11:46

  Na rynku księgarskim ukazała się nowa książka Hannibala Smoke’a, zatytułowana „Cicha apokalipsa. Zrujnowane pałace Dolnego Śląska”. Dwa poprzednie dzieła, w których autor opisał nieistniejące pałace Dolnego Śląska oraz zrujnowane obiekty w stolicy Dolnego Śląska cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że i kolejna książka z pewnością będzie bestsellerem.

 • 2020-05-22 08:28

  Krakowskie wydawnictwo Compass coraz śmielej poczyna sobie na sudeckim rynku wydawniczym i właśnie zaproponowało kolejne wydanie mapy Gór Stołowych. Kolejne, bo to już trzecia  edycja opracowania kartograficznego, obejmującego najpopularniejszy wśród turystów obszar leżący na ziemi kłodzkiej. Postanowiliśmy przyjrzeć się mapie nieco bliżej…

 • 2020-05-15 10:10

  Karkonosze. Spacerownik ilustrowany to w moim zamyśle ksiązka inna niż dotychczasowe przewodniki i albumy fotograficzne poświęcone tym górom. Opisując i ilustrując zdjęciami spacery po karkonoskich szlakach, starałem się pokazać piękno polskich i czeskich Karkonoszy, a także przekazać nieco wskazówek praktycznych. Piszę o miejscach bardzo popularnych i tych mniej znanych, choć równie atrakcyjnych. Od ponad pół wieku jestem nieuleczalnie zakochany w Karkonoszach

 • 2020-05-15 10:08

  Celem niniejszej pracy jest przedstawienie historii wsi Żelazno po 1945 r., a przede wszystkim losów jej mieszkańców, którzy od ponad siedemdziesięciu lat tworzą lokalną społeczność. W literaturze przedmiotu, dotyczącej losów ziemi kłodzkiej oraz jej powojennej historii, nie ma opracowania, które byłoby poświęcone jedynie dziejom tej wsi. Przedmiotem analizy jest okres od wczesnych lat powojennych po transformację ustrojową w 1989 r.

 • 2020-05-15 10:02

  Kolejny numer czasopisma "Sudety" przynosi jak zwykle szereg ciekawych artykułów, które z pewnością zainteresują miłosników Sudetów. Między innymi przeczytać w nim mozna o rytualnym sanatorium w Kudowie-Zdroju, Teplickim Skalnym Mieście, o Theodorze Fontane i jego związkach z Karkonoszami, a także o granitowym sercu Polski i uzdrowisku jak Bad Gastein...

Które z n/w pasm jest Twoim ulubionym?
Sonda
Wizyt:
Dzisiaj: 1391Wszystkich: 5173742

Pojedź z nami do Poznania!

2015-05-27 06:30

     Redakcja Serwisu Turystycznego NaszeSudety.pl wraz z firmą Interior Multimedia organizuje w dniach 27-28 maja 2015 roku wyjazd do Poznania na workshop China Homelife Show 2015, który odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Serdecznie zapraszamy!

 

Wyjazd: Wrocław, 27 maja, parking przy Wzgórzu Andersa, godz. 6:30
Świadczenia: przejazd autokarem, nocleg 27/28 maja, wyżywienie

Powrót: 28 maja w godzinach wieczornych
Koszt wyjazdu: 0 zł

 

     Aby wziąć udział w naszym wyjeździe, należy się akredytować (link do zgłoszenia udziału znajduje się tutaj), a także poinformować nas o tym (mail: biuro@interior.net.pl), byśmy mogli zagwarantować miejsce w autobusie z Wrocławia do Poznania. Gwarantujemy pokrycie kosztów przejazdu, wstępu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, noclegu i wyżywienia. Tak więc, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wyjazdem, wszystko co potrzebne będziecie mieć zagwarantowane!

     China Homelife Show 2015 to impreza organizowana już po raz czwarty przez grupę Meorient oraz władze chińskiego miasta Hangzhou. To przede wszystkim szansa dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Do udziału w tegorocznych targach spośród chińskich firm, które zgłosiły chęć udziału, wyselekcjonowanych zostało około 500 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show 2015 związani są  z branżami takimi jak tekstylna i odzieżowa, producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

     Kilkuset wystawców, tysiące produktów – China Homelife Show to wydarzenie, które ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, inspiruje do działania i wspomaga rozwój firm. Do wyjazdu zapraszamy jednak nie tylko przedsiębiorców, ale również wszystkie osoby zainteresowane Chinami, bowiem wśród akredytowanych uczestników wyjazdów rozlosowane zostaną nagrody, w tym pobyt w Chinach dla dwóch osób!

     Już dzisiaj zapraszamy do akredytacji on-line na China Homelife Show 2015 (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

 

Akredytacja on-line na China Homelife Show
Strona internetowa China Homelife Show 2015

 


 • Dodaj link do:
 • facebook.com
 

Komentarze

Komentarz
Facebook