Cień Ducha Gór

2026-01-24


     W Karkonoszach nic nie ginie. Ono tylko… czeka.

     Porucznik Witold Mirski trafia do Szklarskiej Poręby, by zamknąć kilka drobnych spraw. Lecz z pozoru spokojne, zimowe miasteczko skrywa mrok… Zaczyna się od zaginięć… potem znajdowane są ciała… w końcu wychodzi na jaw prawda, której nikt nie powinien poznać.

     Stare schronisko, milczący las, światła wśród śniegu… Kiedy nauka miesza się z legendą, a sumienie z milczeniem, Duch Gór budzi się i patrzy. Czy niesie pomoc, czy wyrok? Czy porucznik rozwiąże sprawę, nim sam stanie się jej częścią?

     „Cień Ducha Gór” to mroczna opowieść kryminalna z nutą grozy, osadzona w surowych realiach Karkonoszy, inspirowana lokalnymi podaniami.

 

Hubert Litwinionek: "Cień Ducha Gór. Na końcu szlaku czai się zło" z serii "Z biblioteczki Ducha Gór". Wydawnictwo Ad Rem, Jelenia Góra 2025. Okładka miękka, format 12 x 17 cm, stron 278

 

książka w Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej... 
książki z serii "Z biblioteki Ducha Gór"... 

CMS by Quick.Cms| Projekt: StudioStrona.pl