Mapy, przewodniki
Wyszukiwarka
Kalendarz imprez
Subskrypcja

Nowe wydawnictwa
 • 2024-05-19 23:27

  Książka zawiera opisy 112 gatunków roślin chronionych przedstawionych na 230 fotografiach. Opisy dotyczą biologii, ekologii, zagrożeń i ochrony poszczególnych gatunków oraz niepublikowanych w książkach tego typu informacji m. in. z wyjaśnieniem źródła pochodzenia nazw polskich i łacińskich, najnowszych badań z zakresu zapylania kwiatów, medycyny, ochrony środowiska, ziołolecznictwa, magii, zabobonów, architektury, symboliki itp.

 • 2024-05-17 08:15

  Dzieje Środy Śląskiej zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno historyków oraz regionalistów, jak i jej mieszkańców. Leżące w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Legnicą miasto dzieliło często losy tych dwóch stolic księstw śląskich, a także przeżywało wzloty i upadki w ramach Korony Czeskiej, Austrii Habsburgów, Prus i Niemiec. W wyniku II wojny światowej Środa Śląska znalazła się w granicach Polski. Poza tą wielką historią miasto posiada wartości, którymi szczyci się do dzisiaj

 • 2024-05-17 08:10

  28 maja 1997 roku. Południe. Z każdą minutą tłum otaczający klasztor w Lubiążu gęstnieje. Napięcie sięga zenitu, gdy z czarnej toyoty wysiada… sam Michael Jackson! Jaki sekret łączy go z opactwem Cystersów? Czy ma to coś wspólnego z mission impossible, którą Tom Cruise planuje na moście nad Jeziorem Pilchowickim? Może Mirosław Hermaszewski, rezolutny chłopak z Wołowa, który w przyszłości spełni swoje nieziemskie marzenie, zdradzi nam...

 • 2024-04-17 11:23

  Zaginięcia zawsze się zdarzały. Niektórzy przepadali bez wieści, innych znajdowano martwych, byli i tacy, którzy celowo zacierali za sobą ślady. Waldemar Wilski rozpłynął się w powietrzu podczas swojego wesela. Tropy biegną równolegle przez nieświęte życie Wilskiego, aż komisarz Sonia Kranz znajduje makabryczny dowód, że zaginiony naprawdę mocno wzburzył komuś krew. Dramatyczny przebieg morderstwa wydaje się nieprawdopodobny, ale ponad sto lat temu na tych terenach wydarzyła się podobna historia

 • 2024-04-17 10:44

  Mila uwielbia kilka rzeczy: zapach farb olejnych, niekończące się rozmowy z przyjaciółką, pracę w księgarni, smak słodko-kwaśnych żelków i ciepły brzuch beagle’a o imieniu Zakładka. Ale jest coś jeszcze, co powinniście o niej wiedzieć: najbardziej na świecie kocha Karkonosze oraz wszystko, co można tam znaleźć. No, prawie wszystko! Mila nie znosi nowoczesnych apartamentowców, które nijak się mają do sudeckiej architektury, a jednak rosną w Szklarskiej Porębie niczym grzyby po deszczu

Które z n/w pasm jest Twoim ulubionym?
Sonda
Wizyt:
Dzisiaj: 410Wszystkich: 13952740

Zaproszenie na China HomeLife Show

2015-04-02 16:01

     Jak bezpiecznie importować z Chin? Jak zmniejszyć ryzyko nieudanej transakcji do minimum? Czy import z Chin gwarantuje zysk? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? Co jest mitem, a co faktem w temacie importu z Państwa Środka? – odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin będzie można uzyskać podczas workshopu China  Homelife Show, które odbędą się w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2015 r.

 

 

Najlepsi z najlepszych
To już czwarta  edycja tego wydarzenia, organizowanego przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będącego szansą dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Do udziału w tegorocznych targach spośród chińskich firm, które zgłosiły chęć udziału, wyselekcjonowanych zostało około 500 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show 2015 związani są  z branżami takimi jak  tekstylna i odzieżową, producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Jakość potwierdzona certyfikatami
Chiny nie są już synonimem dóbr o wątpliwej jakości, ale raczej eksportu skrojonego na miarę odbiorcy. Hasło „Dostajesz to, co zamawiasz” nie jest w tym przypadku pustym sloganem. Importerzy, decydując się na sprowadzanie towarów z Chin, rzeczywiście mogą dopasować zamówienie do potrzeb własnych i odbiorców oraz kierować się bardzo ścisłymi kryteriami: ceny, jakości wykonania, zastosowanych w procesie produkcji materiałów czy designu. O jakości towarów oferowanych przez wystawców China Homelife Show świadczą liczne międzynarodowe certyfikaty.

Forum matchmakingu i inwestycji
Workshopowi China  Homelife Show towarzyszy  China-Poland Matchmaking and Investment Forum (27-29.05). Podczas tego wydarzenia eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Tutaj będzie można się dowiedzieć, z jakimi problemami można się spotkać oraz jak je skutecznie rozwiązać.

Bezpłatny tłumacz
Podczas workshopu w recepcji Strefy Matchmakingu w pawilonie 3 w umówionym terminie będzie czekał tłumacz polsko-chiński, który zaprowadzi zwiedzającego na miejsce spotkania i będzie towarzyszył podczas rozmów.

Dla osób akredytowanych organizatorzy zapewniają pokrycie kosztów podróży pociągiem. Organizowane będą także przyjazdy autokarem z miast takich jak: Katowice, Wrocław i Opole, Warszawa, Łódź, Szczecin.


Więcej informacji na stronie http://chinahomelife.org


 

CHINA HOMELIFE SHOW 27-29 MAJA 2015 R.
WORKSHOP CHINY - EUROPA CENTRALNA I WSCHODNIA

Na workshopie będą obecni producenci z następujących sektorów:

Meble do domu: meble wypoczynkowe, sypialnie, meble do jadalni, meble do ogrodu, meble dla dzieci.
Meble biurowe: krzesła, stoły, ekrany, ścianki działowe, szafy na dokumenty, regały na książki, sejfy, gabinety.
Meble dla biznesu: meble hotelowe i specjalistyczne oraz pozostałe meble dla biznesu, meble dla lokali użyteczności publicznej, meble lotniskowe, meble do kin, teatrów i sal widowiskowych, meble laboratoryjne

Artykuły gospodarstwa domowego: oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, lodówki, pralki, nawilżacze, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, sokowirówki, chłodziarki do napojów, czajniki elektryczne, wentylatory elektryczne, roboty kuchenne, suszarki do włosów, odkurzacze parowe, maszyny do lodu, żelazka, odkurzacze, filtry wody, podgrzewacze do wody.
Domowe systemy audio-video: Audio digital TV, HDTV, zestawy hi-fi najwyższej klasy, kino domowe, gry wideo.

Elektronika: telefony komórkowe, PSP, MP3, MP4.

Domowe urządzenia rekreacyjne i fitness: fotele masujące, bieżnie, AB Rocket, wielofunkcyjne urządzenia treningowe, rowery górskie, rowery, pojazdy elektryczne, inne urządzenia fitness, zdrowa żywność

Odzież i tekstylia: Tkaniny do domu takie jak obrusy, narzuty, tekstylia kuchenne, tekstylia łazienkowe, ręczniki, tkaniny dekoracyjne, zasłony, rolety, poduszki.
Tkaniny dywanowe: tkaniny wykończeniowe, tkaniny obiciowe, tkaniny Casement.
Włókna i przędze: bawełna, poliester, wiskoza, włókno octanowe, akryl, wełna, Fiax, tkaniny syntetyczne.
Akcesoria: naszywki, przypinki, guziki, zamki błyskawiczne, podszewki, wieszaki, wstążki.
Odzież: odzież rekreacyjna, odzież miejska, bielizna, odzież sportowa, stroje wizytowe, skarpety

Kuchnia i łazienka. Kuchnia: meble kuchenne, szafki, kuchenki, opiekacze, nakrycia stołowe, zestawy do herbaty, wentylatory kuchenne, sprzęt do uzdatniania wody.
Łazienka: meble łazienkowe, szafki łazienkowe, wanny, akcesoria łazienkowe, płytki ceramiczne, mozaiki, akcesoria łazienkowe, baterie, natryski, zlewy, umywalki, armatura łazienkowa

Materiały budowlane: okna i drzwi, podłogi, schody, sufity, ściany, przepierzenia, systemy wentylacji, rury, kamień, szkło budowlane, okładziny budowlane, farby, mozaiki, materiały uszczelniające.

Przedmioty codziennego użytku: porcelana, wyroby z tworzyw sztucznych, wieszaki, parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, artykuły piśmiennicze, środki czyszczące, artykuły metalowe, naczynia kuchenne, odświeżacze powietrza.

Ozdoby i upominki: obrazy olejne, ramki do zdjęć, zegary, prezenty świąteczne, świeczki, świeczniki, wisiorki, oświetlenie wewnętrzne, lustra, talerze i misy ozdobne, osłony, wazy, rośliny.

Oświetlenie: oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie LED, oświetlenie do domów, oświetlenie do kin i teatrów, lampy jarzeniowe, lampy halogenowe, systemy sterowania oświetleniem

Ogród i czas wolny. Ogród: fontanny, rzeźby, płoty, huśtawki, krzesła, markizy, pergole, oświetlenie zewnętrzne, narzędzia ogrodnicze.
Czas wolny: meble ogrodowe, leżaki, hamaki, namioty, flagi, oświetlenie awaryjne, plecaki, sprzęt sportowy


 

Szanowni Państwo!
     Serwis Turystyczny NaszeSudety.pl będzie współorganizatorem wyjazdu na China HomeLife Show, z Wrocławia do Poznania. W ramach wyjazdu gwarantujemy bezpłatny transport na Międzynarodowe Targi Poznańskie, udział w wydarzeniach targowych, tłumacza języka chińskiego oraz wyżywienie w postaci obiadu i możliwości udziału w przerwach kawowych. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z naszą redakcją: redakcja@naszesudety.pl. Formularz akredytacyjny oraz szczegóły wyjazdu podamy już wkrótce.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
 

Komentarze

 • Zenon Oburzony2015-04-02 22:40

  ?.Pociąg już odjechał. Pozamiatane. Można go jeszcze próbować łapać w Kutnie, Ostrowie W., Częstochowie, Opolu, Gliwicach...

Komentarz
Facebook